Op donderdag 9 juli verwelkomen we Juliana Riolino in de Herberg.
Deze Canadese singer-songwriter brengt een unieke mix van alt-country, rock ’n roll en dromerige folk. In haar nieuwste werk Echo In The Dust hoor je een artiest die zichzelf opnieuw heeft uitgevonden — rauwer, eerlijker en vrijer dan ooit. Haar muziek beweegt zich moeiteloos tussen zacht en krachtig, met invloeden van onder andere Tom Petty en Roy Orbison.
De liedjes gaan over alles wat het leven een beetje ingewikkeld en tegelijk mooi maakt: liefde, verlies, keuzes en opnieuw beginnen. Geen opsmuk, maar pure songs die binnenkomen en blijven hangen.
In de intieme setting van de Rimboe komt dit extra goed tot zijn recht. Dit wordt zo’n avond waarop je even alles vergeet, met een drankje in je hand en muziek die precies goed voelt. 🌿
